Moskitiery

Moskitiery 2017-09-10T09:40:01+00:00

Moskitiery stanowią doskonałe zabezpieczenie wnętrza budynku przed insektami, owadami oraz zanieczyszczeniami pochodzącymi z otoczenia. Zapewniają przy tym dostęp światła dziennego do pomieszczenia i swobodną cyrkulację powietrza.
Ramy moskitier wykonane są z mocnych ekstrudowanych profili aluminiowych (Aluprof), oferowanych w szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkie kształtowniki pokryte są lakierem proszkowym. Siatka moskitier wykonana jest z wysokiej jakości włókna szklanego w kolorze szarym lub czarnym. Doskonałej klasy materiały sprawiają, że całość jest niezwykle odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych

Moskitiery ramkowe stałe

System umożliwia współpracę z większością profili okiennych. Do montażu stosujemy zaczepy w pięciu różnych wielkościach.

Moskitiera ramkowa stała

Moskitiery ramkowe otwierane

Moskitiera montowana jest do ramy okiennej lub ościeżnicy za pośrednictwem zawiasów, które posiadają opatentowany, bardzo prosty w obsłudze system napięcia wstępnego samodomykacza. W standardowym zestawie moskitiera wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy utrzymujące ją w pozycji zamkniętej.

Moskitiera ramkowa otwierana

Moskitiery ramkowe przesuwne

System ten ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło(a) przesuwa się pomiędzy górną a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi. Kształt profilu okiennego eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uchwytów.

Moskitiery ramkowe przesuwne

Moskitiery zwijane niezależnie

Montaż systemu do nadproża jest bardzo szybki i nieskomplikowany, istnieje możliwość zastosowania hamulca, co pozwala na delikatne i bezszelestne domknięcie listwy dolnej do skrzynki. Moskitiera zwijana niezależnie to bardzo estetyczne i nowoczesne rozwiązanie, które dzięki niewielkiej skrzynce wpasuje się doskonale w każdą wnękę.

Moskitiera zwijana niezależnie

Zobacz również:

Rolety zewnętrzne