Okna

Okna 2017-09-10T09:51:41+00:00

Nasze okna to produkt najwyższej jakości, wyposażony we wszystkie niezbędne elementy stanowiące o jego funkcjonalności, bezpieczeństwie i ekonomii. Oferujemy każdemu odbiorcy rozwiązanie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom.

Classic

Pięciokomorowa konstrukcja profilu i głębokość zabudowy ramy, zwiększona do 70 mm, stanowią podstawę do zagwarantowania doskonałej ochrony cieplnej. W połączeniu z obwodowymi uszczelkami i zastosowaniu pakietów termoizolacyjnych, uzyskuje się izolacyjność cieplną, jaką jeszcze przed kilkoma laty trudno byłoby sobie wyobrazić. Niskie wartości Uf od 1,3 W/m2K sprawiają, że okna te zapewniają doskonałą izolacyjność cieplną wymaganą w przypadku budynków energooszczędnych, zarówno nowych jak i poddawanych renowacji i termomodernizacji.
Wytrzymałe profile stalowe o grubych ściankach umieszczone wewnątrz ościeżnicy i skrzydła okiennego zapewniają wysoką stabilność i trwałość okien. Okucia są mocowane do stalowych wzmocnień w sposób pewny i trwały. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo i jakość Państwa okien.

Rondo

Zlicowany profil okna zapewnia optymalną ochronę przed deszczem i wiatrem. Duża szerokość profilu wpływa na bardzo dobre wskaźniki energooszczędności całego okna. Poprzez swoją konstrukcję i zastosowane materiały okna Rondo zapewniają bardzo efektywną ochronę przed hałasem. Wytrzymałe profile stalowe o grubych ściankach umieszczone wewnątrz ościeżnicy i skrzydła okiennego zapewniają wysoką stabilność i trwałość okien. Okucia są mocowane poprzez PCV do stalowych wzmocnień w sposób pewny i trwały. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo i jakość okien. Największy na rynku wybór oklein w różnych kolorach, od zbliżonych do palety RAL po drewnopodobne, zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wysoka jakość PCV, zaokrąglone profile oraz gładka ich powierzchnia ułatwiają ich czyszczenie i konserwację.

Thermo

Profile Thermo, posiadające certyfikat Instytutu Domu Pasywnego w Darmstadt, gwarantują wysoką izolacyjność cieplną wykonanego z nich okna, co pozwala znacznie obniżyć wydatki na energię. Siedem komór w skrzydle i sześć komór w ramie o specjalnie pogrubionych ściankach i trójstopniowe uszczelnienie zapewnia optymalną ochronę przed wiatrem, deszczem i hałasem, a takie zjawiska jak przeciągi czy kondensacja pary wodnej są na zawsze wyeliminowane. Łagodna linia zewnętrzna spełnia najwyższe wymagania dotyczące harmonijnego wzornictwa. Zwiększona do 82 mm głębokość profilu ramy zapewnia większe bezpieczeństwo i ochronę przed włamywaczami. Dzięki energooszczędnym oknom Thermo można planować większe otwory okienne, przez co pomieszczenia stają się widniejsze. Przy założeniu takiego samego współczynnika przenikania ciepła dla okna wykonanego w systemie Thermo oraz okna standardowej jakości, powierzchnia okna Thermo może być zwiększona nawet o 30%. Przy wymianie starych okien na okna Thermo, możemy zaoszczędzić aż do 19% kosztów ogrzewania. Zastosowanie folii w najróżniejszych kolorach i strukturach, czy to podobnych do kolorów z palety RAL lub imitacji różnych gatunków drewna, pozwala na niepowtarzalne zaakcentowanie wyglądu elewacji i wnętrza.

Cava

Jeżeli szukasz niepowtarzalnego wzornictwa dla swoich okien, które wyróżni Twój dom na tle innych projektów, to Cava spełni Twoje oczekiwania. Innowacyjna forma wklęsła skrzydła półzlicowanego dodaje atrakcyjności i lekkości całej konstrukcji. Harmonia kształtu i estetyka wykonania to jest to czego oczekujesz. Renomowany producent profilu Cava, gwarantuje jego najwyższą jakość. Wyjątkowo bogata gama kolorystyczna zadowoli najbardziej wymagających. Szerokość profilu skrzydła 82 mm i specjalnie pogrubione ścianki zapewniają dodatkowe oszczędności energii i jeszcze bardziej zabezpieczają przed hałasem.

Zobacz również:

Rolety zewnętrzne